Nasi reprezentanci na przełajach! Relacja i zdjęcia

W Łodzi w dniach od 25 do 26 marca odbyła się kolejna edycja Akademickich Mistrzostw Polski w biegach przełajowych. Kobiety wystartowały na dystansach 3 i 6 kilometrów, a mężczyźni 4,5 oraz 9 kilometrów. Reprezentacja KU AZS UTP wyjechała w skromnym 8 osobowym składzie: Aleksandra Wantowska, Aleksandra Tońska, Anna Złotnicka, Bartosz Kotłowski, Adam Kwiatkowski, Szymon Krakowiak, Maciej Myszkiewicz oraz Patryk Brudnicki. Indywidualnie najlepiej zaprezentował się Bartosz Kotłowski zajmując III miejsce w klasyfikacji generalnej na dystansie 4,5 km i tym samym  I miejsce w typie uczelni społeczno-przyrodniczych. Panie zajęły drużynowo X miejsce, a panowie IV miejsce drużynowo w typie uczelni społeczno-przyrodniczych. Opiekunem naszych reprezentantów jest pan mgr Waldemar Zimniak.