AMP 2018 Trójbój Siłowy

Już po raz czwarty z rzędu zawodnicy sekcji Trójboju Siłowego zdobyli medal Akademickich Mistrzostw Polski w rywalizacji drużynowej. Zawody odbyły się w Katowicach w dniach 4-6.05. 2018r.

Drużyna uplasowała się na trzecim miejscu  w typach uczelni społeczno- przyrodniczych z 1889,9010 pkt.według formuły  Wilks\’a.
Nasi medaliści to :
                            Filip Ćwikła – brązowy medal ! w kategorii 105 kg (647,5kg) , brązowy medal drużynowo
                             Wojciech Lemańczyk WRiB –  srebrny medal ! w kategorii 83 kg ( 580kg), brązowy medal drużynowo
                             Miłosz Michalczyszyn WRiB –  (550kg) brąz drużynowo
                             Karol Szamocki WRiB -(580kg) brąz drużynowo
                             Rafał Lebioda WTiE – (607,5) brąz drużynowo
                             Łukasz Kalksztejn WIM -(510 kg) brąz drużynowo
Po raz pierwszy natomiast do rywalizacji indywidualnej  w AMP włączyły się kobiety .Naszą uczelnię reprezentowała jedna zawodniczka Emilia Cywińska z roku II WRiB.
W kategorii 84 kg zajęła 4 miejsce!!
Gratulacje !!!