BAL SPORTOWCA 11.01.2020r

W dniu 11 stycznia 2020r. w Restauracji Uniwersyteckiej odbył się XXIII Bal Sportowca.

Podczas Balu podsumowaliśmy rok sportowy 2018/2019.

Jako Uczelnia zajęliśmy:

– 7 miejsce w Typie Uczelni Społeczno-Przyrodniczych w Akademickich Mistrzostwach Polski

– 40 miejsce w klasyfikacji Generalnej w Akademickich Mistrzostwach Polski na 146 startujących Uczelni

– 2 miejsce w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw.

Za drugie Miejsce w naszym regionie na ręce Pani Prezes KU AZS UTP dr inż. Banach-Szott Magdaleny pamiątkowy Puchar złożył Prezes Organizacji Środowiskowej woj. Kujawsko-Pomorskiego Marek Karpiński.

Dodatkowo z rąk Prorektora ds. Organizacji i Rozwoju dr hab. inż. Pańki Dariusza zostały wręczone pamiątkowe statuetki dla studentów sportowców za wyniki sportowe.

Wśród wyróżnionych studentów znaleźli się: Janka Anna (Jeździectwo), Gietka Agata (Jeździectwo), Wiese Julia (Jeździectwo), Muszyński Adrian (Lekka Atletyka), Kuziemski Jakub (Lekka Atletyka), Słomiński Błażej (Lekka Atletyka), Budziszewski Mirosław (Lekka Atletyka), Szneidrowska Agnieszka (Lekka Atletyka), Szpankiewicz Patrycja (Lekka Atletyka), Chróścińska Paulina (Lekka Atletyka), Wiktoria Ceglarska (Siatkówka), Lewandowska Magdalena (Siatkówka), Granis Ismena (Siatkówka), Kalksztejn Łukasz (Trójbój Siłowy), Niezborała Kornel (Tenis Ziemny).”