Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcza KU AZS UTP w Bydgoszczy

Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcza Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

W dniu 8 czerwca 2020r. zdalnie odbyło się Zebranie Sprawozdawczo- Wyborcza Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, podczas którego 54 delegatów udzieliło absolutorium ustępującemu zarządowi oraz wybrało nowego prezesa i zarząd na kadencję 2020/2022. Zebraniu przewodniczył kolega Andrzej Kostencki. W imieniu swoim oraz całej społeczności akademickiej klubu AZS UTP w Bydgoszczy podziękował za wkład w rozwój naszego klubu ustępującej władzy oraz Pani Prezes, koleżance Magdalenie Banach-Szot. Do zarządu wybrano Prezesa oraz 8 członków. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy w nadchodzącej kadencji.

Wyniki wyborów do Władz Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy na kadencję 2020/2022 prezentują się następująco:

Prezes: Janusz Musiał

Członkowie zarządu:

Andrzej Kostencki
Karolina Błaszczyk
Monika Wiśniewska
Małgorzata Targowska
Martyna Licznerska
Bartosz Krauze
Dominika Ryś
Adam Dahms

Delegaci na Walne Zabranie Sprawozdawczo-Wyborcze OŚ AZS woj.Kuj-Pom. w Toruniu :