Mistrzostwa Polski w pływaniu na wodach otwartych-Olsztyn 15.08.2020r

Dnia 15.08.2020r. w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski na Wodach Otwartych. Nasza studentka DARIA OLBIŃSKA II r. Wydział Rolnictwa i Biotechnologii, na w.w zawodach reprezentująca barwy MKS Astoria Bydgoszcz zdobyła w kat. młodzieżowców

BRĄZOWY MEDAL w SZTAFECIE 3x1250m.

AD : Jako zawodniczka startująca na zawodach organizowanych na basenach, jak oceniasz starty na wodach otwartych?

Daria O : „ Miałam przyjemność po raz drugi brać udział w tych zawodach. W sztafecie płynęłam z dwoma chłopakami. Pływanie na wodach otwartych znacznie różni się od pływania na basenie. Śmiem jednak stwierdzić, że daje większą satysfakcję! Mam zamiar w przyszłym roku znów pojawić się na tej imprezie i po raz kolejny dać z siebie wszystko. Kto wie,  może wynik będzie lepszy niż tym razem”.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.