AMP-srebrny medal w strzelectwie sportowym

W dniach 1 – 3 kwietnia w Klubie Strzeleckim CWZS Zawisza odbyły się AMP w strzelectwie sportowym, którego organizatorem był Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W zawodach brało udział prawie 100 osób z 37 polskich uczelni. Naszą Politechnikę reprezentował Sebastian Pokorowski – student I roku kierunku mechanika i budowa maszyn.

Sebastian zdobył II miejsce (srebrny medal) w kategorii generalnej w konkurencji Kdw 60l (karabin 60 strzałów z pozycji stojąc), oraz w tej samej konkurencji I miejsce (złoty medal) w typie uczelni technicznych. W pozostałych konkurencjach zajął odpowiednio 7 (karabin dowolny 3×40 pozycja stojąc-klęcząc-leżąc) oraz 5 miejsce (karabin dowolny 60 strzałów leżąc).

Gratulujemy

AK