Obowiązkowe zapisy na zajęcia z wychowania fizycznego.

Przedstawiamy harmonogram zapisów na zajęcia wychowania fizycznego (semestr zimowy 2021/2022). Pierwsze zapisy ruszają już 13 września!

Zapisy dotyczą studentów II roku 3 semestru (s. zimowego) studiów stacjonarnych I stopnia.

Rejestracja dla studentów odbędzie się poprzez stronę internetową USOSweb. Godziny rejestracji od 8:00 do 20:00.

Dla każdego Wydziału przewidziano osobny dzień rejestracji:

  • 13.09.2021 – poniedziałek – Wydział Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki
  • 14.09.2021 – wtorek – Wydział Inżynierii Mechanicznej
  • 15.09.2021 – środa – Wydział Zarządzania
  • 16.09.2021 – czwartek – Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
  • 17.09.2021 – piątek – Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt / Wydział Rolnictwa i Biotechnologii / Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej

STUDENCKIE MISTRZOSTWA POLSKI SZTAFET W TRIATHLONIE NA DYSTANSIE1/8 SPRINT O PUCHAR J.M. REKTORA POLITECHNIKI BYDGOSKIEJ.

Zapraszamy do rywalizacji dnia 29 sierpnia 2021 w

STUDENCKICH  MISTRZOSTWACH  POLSKI  SZTAFET  W  TRIATHLONIE  NA  DYSTANSIE   1/8  SPRINT  O  PUCHAR  J.M.  REKTORA  POLITECHNIKI  BYDGOSKIEJ.

więcej informacji (regulamin, zapisy, wpisowe itd.)  na  https://bydgoszcztriathlon.pl/

info w skrócie-pdf

ZAPRASZAMY

AMPiK – siatkówka plażowa K-II miejsce

Dnia 8 maja 2021 roku odbyły się Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn w Toruniu. Na boiskach przygotowanych na Placu Św. Katarzyny rywalizowało 6 drużyn kobiecych oraz 7 drożyn męskich.

Klub AZS UTP Bydgoszcz wystawił 2 drużyny kobiece w składzie :  Dominika Bielawska i Martyna Kowalska , oraz  Małgorzata Żygowska i Małgorzata Targowska.  Po kilku godzinach grania w pełnym blasku słońca klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

I – Magdalena Piepórka/Alina Krawczyk UMK TORUŃ
II –  Małgorzata Żygowska/ Małgorzata Targowska UTP BYDGOSZCZ
III –  Zuzanna Pulikowska/Oliwia Zarębska UMK TORUŃ
IV – Julia Raszelewska/Pola Nawrocka WSG BYDGOSZCZ 
V – Oliwia Zawacka/Patrycja Sztuczka UMK TORUŃ
VI – Dominika Bielawska/ Martyna Kowalska UTP BYDGOSZCZ