PRACOWNICY


Lista aktualnych pracowników Studium Wychowania Fizycznego i Sportu:

  • dr Andrzej Kostencki
    Kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
    sekcje: tenis stołowy, tenis ziemny
    andrzej.kostencki@utp.edu.pl
  • mgr Waldemar Zimniak
    Zastępca Kierownika Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
    sekcje: lekka atletyka
    waldemar.zimniak@utp.edu.pl
  • mgr Magdalena Grzenkowicz
    Specjalista ds. administracyjno-finansowych
    magdalena.grzenkowicz@utp.edu.pl
  • mgr Adam Dahms
    sekcje: pływanie
    adam.dahms@utp.edu.pl         na czas  zajęć zdalnych – vonad78@gmail.com
  • mgr Dariusz Gogolin
    sekcje: piłka koszykowa kobiet
    dariusz.gogolin@utp.edu.pl       na czas zajęć zdalnych –  j.bravo@cmtpolska.com.pl
  • mgr Marek Roszak
    sekcje: piłka siatkowa mężczyzn
    r.roszak@utp.edu.pl
  • mgr Małgorzata Targowska
    sekcje: piłka siatkowa kobiet
    malgorzata.targowska@utp.edu.pl
  • mgr Monika Wiśniewska
    sekcje: trójbój siłowy, fitness
    monika.wiśniewska@utp.edu.pl
  • mgr Damian Bławat
    sekcje: piłka nożna kobiet i mężczyzn
    damian.blawat@utp.edu.pl
  • mgr Grzegorz Skiba
    sekcje: piłka koszykowa mężczyzn
    grzegorz.skiba@utp.edu.pl

 

 

Lista najdłużej pracujących pracowników Studium Wychowania Fizycznego i Sportu:

  • dr Bolesław Mroczyński
  • dr Jan Deja
  • dr Alfons Niklas
  • mgr Tadeusz Gajewski
  • mgr Elżbieta Bratkowska-Gołaszewska
  • mgr Włodzimierz Kiedrowski
  • mgr Barbara Kiprowska
  • mgr Zbigniew Łaba
  • mgr Zygmunt Weigt
  • mgr Małgorzata Bieranowska
  • mgr Marek Roszak

Comments are closed