PRACOWNICY


Lista aktualnych pracowników Studium Wychowania Fizycznego i Sportu:

  • dr Andrzej Kostencki
    Kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
    sekcje: tenis stołowy, tenis ziemny
    andrzej.kostencki@utp.edu.pl
  • mgr Waldemar Zimniak
    Zastępca Kierownika Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
    sekcje: lekka atletyka
    waldemar.zimniak@utp.edu.pl
  • mgr Magdalena Grzenkowicz
    Specjalista ds. administracyjno-finansowych
    magdalena.grzenkowicz@utp.edu.pl
  • spec. Mieczysław Widzinski
    Pracownik techniczny
    mieczyslaw.widzinski@utp.edu.pl
  • mgr Małgorzata Bieranowska
    sekcje: brak
    malgorzata.bieranowska@utp.edu.pl
  • mgr Adam Dahms
    sekcje: pływanie
    adam.dahms@utp.edu.pl
  • mgr Dariusz Gogolin
    sekcje: piłka koszykowa kobiet
    dariusz.gogolin@utp.edu.pl
  • mgr Marek Roszak
    sekcje: piłka siatkowa mężczyzn
    marek.roszak@utp.edu.pl
  • mgr Małgorzata Targowska
    sekcje: piłka siatkowa kobiet
    malgorzata.targowska@utp.edu.pl
  • mgr Monika Wiśniewska
    sekcje: trójbój siłowy, fitness
    monika.wiśniewska@utp.edu.pl

Lista najdłużej pracujących pracowników Studium Wychowania Fizycznego i Sportu:

  • dr Bolesław Mroczyński (lata pracy: )
  • dr Jan Deja (lata pracy: )
  • dr Alfons Niklas (lata pracy: )
  • mgr Tadeusz Gajewski (lata pracy: )
  • mgr Elżbieta Bratkowska-Gołaszewska (lata pracy: )
  • mgr Włodzimierz Kiedrowski (lata pracy: )
  • mgr Barbara Kiprowska (lata pracy: )
  • mgr Zbigniew Łaba (lata pracy: )
  • mgr Zygmunt Weigt (lata pracy: )
  • mgr Marek Roszak (lata pracy: )

Comments are closed