PRACOWNICY


Lista aktualnych pracowników Studium Wychowania Fizycznego i Sportu:

  • mgr Waldemar Zimniak – Kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
    sekcje: lekka atletyka
    waldemar.zimniak@utp.edu.pl
  • mgr Adam Dahms – Zastępca Kierownika Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
    sekcje: pływanie
    adam.dahms@utp.edu.pl
  • mgr Damian Bławat
    sekcje: piłka nożna kobiet i mężczyzn
    damian.blawat@utp.edu.pl
  • mgr Dariusz Gogolin
    sekcje: piłka koszykowa kobiet
    dariusz.gogolin@utp.edu.pl
  • mgr Magdalena Grzenkowicz
    Specjalista ds. administracyjno-finansowych
    magdalena.grzenkowicz@utp.edu.pl
  • dr Andrzej Kostencki
    sekcje: tenis stołowy, tenis ziemny
    andrzej.kostencki@utp.edu.pl
  • mgr Grzegorz Skiba
    sekcje: piłka koszykowa mężczyzn
    grzegorz.skiba@utp.edu.pl
  • dr Agnieszka Sowa
    sekcje: chór akademicki
    agnieszka.sowa@utp.edu.pl
  • mgr Małgorzata Targowska
    sekcje: piłka siatkowa kobiet
    malgorzata.targowska@utp.edu.pl
  • mgr Monika Wiśniewska
    sekcje: trójbój siłowy, fitness
    monika.wisniewska@utp.edu.pl

 

 

 

Lista zasłużonych pracowników Studium Wychowania Fizycznego i Sportu:

  • dr Bolesław Mroczyński
  • dr Jan Deja
  • dr Alfons Niklas
  • mgr Zbigniew Łaba
  • mgr Zygmunt Weigt
  • mgr Tadeusz Gajewski
  • mgr Elżbieta Bratkowska-Gołaszewska
  • mgr Włodzimierz Kiedrowski
  • mgr Barbara Kiprowska
  • mgr Danuta Sobiś
  • mgr Aureliusz Gościniak
  • mgr Bogdan Nuckowski
  • mgr Małgorzata Bieranowska
  • Maria Kossowska
  • Mieczysław Widziński
  • mgr Marek Roszak

Comments are closed