Grupy Specjalizacji Sportowej (GSS)=Sekcje sportowe

Grupy specjalizacji sportowych w ramach Klubu Uczelnianego AZS PBS w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/22 są realizowane w systemie bezpośrednim  – ćwiczeniowym.

Zapraszamy wszystkich studentów szczególnie I roku do udziału w grupach specjalizacji sportowych ( sekcje sportowe AZS). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt e-mailowy: kuazsutp@pbs.edu.pl  (imię nazwisko, dyscyplina, telefon) lub telefonicznie 52 3749318 lub z prowadzącym daną sekcję.

 

Lista grup specjalizacji sportowych (sekcje) 2021/2022 funkcjonujących w ramach KU AZS PBS:

  • Aerobik
    trener: mgr Monika Wiśniewska (monika.wiśniewska@pbs.edu.pl)
    miejsce treningów: sala gimnastyczna S3 (ul. Bernardyńska 6) Poniedziałki godz.17 :00-18:00
  • Lekkoatletyka kobiet i mężczyzn
    trener: mgr Waldemar Zimniak (waldemar.zimniak@pbs.edu.pl)
    miejsce treningów: sala gimnastyczna S3 (ul. Bernardyńska 6) Poniedziałki i Środy godz. 18:00-19:30
  • Pływanie kobiet i mężczyzn
    trener: mgr Adam Dahms (adam.dahms@pbs.edu.pl)
    miejsce treningów: basen CEKFiS UKW (ul. Sportowa 2) Poniedziałki i Środy godz. 19:00-20:30
  • Piłka koszykowa kobiet
    trener: mgr Dariusz Gogolin (dariusz.gogolin@pbs.edu.pl)
    miejsce treningów: sala gimnastyczna S1 (ul. Kordeckiego 20) zawieszona
  • Piłka koszykowa mężczyzn
    trener: mgr Grzegorz Skiba (grzegorz.skiba@pbs.edu.pl)
    miejsce treningów:  Poniedziałki godz.20:00-21:30 sala gimnastyczna S3 (ul. Bernardyńska 6) i Czwartki godz. 19:00-20:30 sala gimnastyczna UKW (ul Sportowa 1)
  • Piłka nożna mężczyzn
    trener: mgr Damian Bławat (damian.blawat@pbs.edu.pl)
    miejsce treningów:   Wtorki i Czwartki godz. 19:30-21:00  sala (ul. Fieldorfa „Nila” 13) ORLIK SP 66
  • Piłka siatkowa kobiet
    trener: mgr Małgorzata Targowska (malgorzata.targowska@pbs.edu.pl)
    miejsce treningów: Poniedziałki godz. 18:30-20:00 i Środy godz. 19:00-20:30 sala gimnastyczna SP 63 (ul. Goszczyńskiego 3) 
  • Szachy kobiet i mężczyzn
    trener: mgr Paweł Kukuła (pawel.kukula@pbs.edu.pl)
    miejsce treningów: Poniedziałki godz. 18:15-19:45 i Wtorek godz. 18:15-19:45 sala szachowa ul. Kaliskiego  (nad barem w budynku głównym)
  • Tenis stołowy kobiet i mężczyzn
    trener: dr Andrzej Kostencki (andrzej.kostencki@pbs.edu.pl)
    miejsce treningów: Poniedziałki i Środy godz. 17:30-19:00 sala gimnastyczna S2 (ul. Fordońska 430) 
  • Tenis ziemny
    trener: dr Andrzej Kostencki (andrzej.kostencki@pbs.edu.pl)
    miejsce treningów:  Poniedziałki i Środy godz. 19:30-21:00  korty/balony Fordon (ul. Piwnika Ponurego)
  • Trójbój siłowy
    trener: mgr Monika Wiśniewska (monika.wiśniewska@pbs.edu.pl)
    miejsce treningów: Poniedziałki i Środy godz. 18:00-19:30  siłownia (ul. Bernardyńska 6)
  • Wioślarstwo / ergometr
    trener: mgr Marcin Zgorzelak (marcin.zgorzelak@gmail.com)
    miejsce treningów: Poniedziałki godz. 19:00-20:30 i Czwartki godz. 18:30-20:00 Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie (ul. Żupy 2)
  • Wspinaczka sportowa
    trener: mgr Małgorzata Żubka  (gosia.zupka@wp.pl)
    miejsce treningów: Poniedziałki i Środy godz. 17:00-18:30  Centrum Wspinaczkowe Spider ul. Kaszubska
  • Chór Akademicki
    trener: dr Agnieszka Sowa (agnieszka.sowa@pbs.edu.pl)
    miejsce treningów: Poniedziałki i Środy godz. 18:00-19:30  ul.Bernardyńska 6 B2

Comments are closed