PLANY ZAJĘĆ I DYŻURY

Plany zajęć w systemie hybrydowym na semestr ZIMOWY roku akademickiego 2020/2021:

Legenda do planów zajęć hybrydowych na semestr ZIMOWY roku akademickiego 2020/2021:

 

Dyżury nauczycieli z wychowania fizycznego – semestr zimowy 2020/2021

dr Andrzej Kostencki

– wtorek g.10.00-11.00 zdalnie TEAMS

– poniedziałek g.12.30-13.30 zdalnie TEAMS

akostencki@utp.edu.pl

 

mgr Waldemar Zimniak

poniedziałek – g 13.00-14.00 telefonicznie na TEAMS

czwartek – g. 12.00-13.00 telefonicznie na TEAMS

waldemar.zimniak@utp.edu.pl

 

mgr Adam Dahms

– piątek g.11.00-12.00 zdalnie TEAMS

– czwartek g.8.30-9.30 zdalnie TEAMS

adam.dahms@utp.edu.pl

 

mgr Marek Roszak

-środa g.11.00-12.00 zdalnie telefonicznie na TEAMS

-czwartek g.12:30-13:30 zdalnie telefonicznie TEAMS

r.roszak@utp.edu.pl

 

 

mgr Monika Wiśniewska

poniedziałek – g. 11.30-12.30 zdalnie TEAMS

wtorek – g. 10.30-11.30 zdalnie TEAMS

monika.wisniewska@utp.edu.pl

 

mgr Małgorzata Targowska

poniedziałek – g. 11.30-12.30 zdalnie TEAMS

wtorek – g. 10.30-11.30 zdalnie TEAMS

malgorzata.targowska@utp.edu.pl

 

mgr Damian Bławat

wtorek – g. 8.30-9.30 zdalnie TEAMS

środa – g. 8.30-9.30 zdalnie TEAMS

damian.blawat@utp.edu.pl

 

mgr Darek Gogolin – piątek g.9:00-11:00 zdalnie

dariusz.gogolin@utp.edu.pl  i na czas zajęć zdalnych –  j.bravo@cmtpolska.com.pl

 

mgr Grzegorz Skiba  grzegorz.skiba@utp.edu.pl

poniedziałek – g. 8:00-9:00 zdalnie TEAMS

piątek – g. 8:30-9:30 zdalnie TEAMS

 

mgr Magdalena Grzenkowicz

magdalena.grzenkowicz@utp.edu.pl

 

 

 

 

 

Aktualizacja: 02.10.2017

Comments are closed