PLANY ZAJĘĆ I DYŻURY

Plany zajęć na semestr LETNI roku akademickiego 2020/2021:

Legenda do planów zajęć hybrydowych na semestr LETNI roku akademickiego 2020/2021:

 

Dyżury nauczycieli z wychowania fizycznego – semestr letnim 2020/2021

dr Andrzej Kostencki

– wtorek g. zdalnie TEAMS

– poniedziałek g. zdalnie TEAMS

akostencki@utp.edu.pl

 

mgr Waldemar Zimniak

poniedziałek – g  telefonicznie na TEAMS

czwartek – g.  telefonicznie na TEAMS

waldemar.zimniak@utp.edu.pl

 

mgr Adam Dahms

– piątek g. zdalnie TEAMS

– czwartek g. zdalnie TEAMS

adam.dahms@utp.edu.pl

 

mgr Marek Roszak

-środa g. zdalnie telefonicznie na TEAMS

-czwartek g. zdalnie telefonicznie TEAMS

r.roszak@utp.edu.pl

 

 

mgr Monika Wiśniewska

poniedziałek – g. zdalnie TEAMS

wtorek – g zdalnie TEAMS

monika.wisniewska@utp.edu.pl

 

mgr Małgorzata Targowska

poniedziałek – g.  zdalnie TEAMS

wtorek – g. zdalnie TEAMS

malgorzata.targowska@utp.edu.pl

 

mgr Damian Bławat

wtorek – g.  zdalnie TEAMS

środa – g.  zdalnie TEAMS

damian.blawat@utp.edu.pl

 

mgr Darek Gogolin – piątek g. zdalnie

dariusz.gogolin@utp.edu.pl  i na czas zajęć zdalnych –  j.bravo@cmtpolska.com.pl

 

mgr Grzegorz Skiba  grzegorz.skiba@utp.edu.pl

poniedziałek – g.  zdalnie TEAMS

piątek – g.  zdalnie TEAMS

 

mgr Magdalena Grzenkowicz

magdalena.grzenkowicz@utp.edu.pl

 

 

 

 

 

Aktualizacja: 02.10.2017

Comments are closed