PLANY ZAJĘĆ I DYŻURY

Plany zajęć na semestr LETNI roku akademickiego 2020/2021:

Legenda do planów zajęć hybrydowych na semestr LETNI roku akademickiego 2020/2021:

 

Dyżury nauczycieli z wychowania fizycznego – semestr letnim 2020/2021

 

mgr Waldemar Zimniak – Kierownik SWFiS

wtorek – godz. 12:30-13:30  telefonicznie na TEAMS

piątek – godz. 10:00-11:00  telefonicznie na TEAMS

waldemar.zimniak@utp.edu.pl

 

mgr Adam Dahms

wtorek – godz. 8:30-9:30 zdalnie TEAMS

czwartek – godz. 8:30-9:30 zdalnie TEAMS

adam.dahms@utp.edu.pl

 

mgr Marek Roszak

wtorek – godz. 10:00-11:00 zdalnie telefonicznie na TEAMS

piątek – godz. 9:15-10:15 zdalnie telefonicznie TEAMS

r.roszak@utp.edu.pl

 

mgr Monika Wiśniewska

poniedziałek – godz. 12:30-13:30 zdalnie TEAMS

piątek – godz. 10:00-11:00 zdalnie TEAMS

monika.wisniewska@utp.edu.pl

 

mgr Małgorzata Targowska

wtorek – godz. 10:00-11:00  zdalnie TEAMS

środa – godz. 11:00-12:00 zdalnie TEAMS

malgorzata.targowska@utp.edu.pl

 

dr Andrzej Kostencki

poniedziałek – godz. 12:30-13:30 zdalnie TEAMS

wtorek – godz. 11:00-12:00 zdalnie TEAMS

akostencki@utp.edu.pl

 

mgr Damian Bławat

wtorek – godz. 9:00-10:00  zdalnie TEAMS

środa – godz. 9:00-10:00  zdalnie TEAMS

damian.blawat@utp.edu.pl

 

mgr Darek Gogolin

poniedziałek – 12:30-13:30 godz  zdalnie TEAMS

środa – 11:00-12:00 godz  zdalnie TEAMS

dariusz.gogolin@utp.edu.pl  i na czas zajęć zdalnych –  j.bravo@cmtpolska.com.pl

 

mgr Grzegorz Skiba  grzegorz.skiba@utp.edu.pl

poniedziałek – godz. 8:00-9:00  zdalnie TEAMS

czwartek – godz. 8:00-9:00  zdalnie TEAMS

 

mgr Magdalena Grzenkowicz

magdalena.grzenkowicz@utp.edu.pl

 

 

 

 

 

Aktualizacja: 02.10.2017

Comments are closed