PLANY ZAJĘĆ I DYŻURY


 

Dyżury nauczycieli z wychowania fizycznego w formie elektronicznej podczas kształcenia zdalnego w semestrze letnim 2019/2020 w okresie (12.03-10.04.2020)

 

dr Andrzej Kostencki- poniedziałek godz.13-14:00, wtorek godz.11-12:00

akostencki@utp.edu.pl

 

mgr Waldemar Zimniak – poniedziałek godz.10-11:00, czwartek godz.10-11.00

waldemar.zimniak@utp.edu.pl

 

mgr Adam Dahms – wtorek godz.7:00-9:00

adam.dahms@utp.edu.pl   i  na czas  zajęć zdalnych – vonad78@gmail.com

 

mgr Marek Roszak – poniedziałek godz.10-11:00, środa godz.10:30-11:30

r.roszak@utp.edu.pl

 

mgr Monika Wiśniewska – poniedziałek godz.11-12:00, wtorek godz.8:30-9:30

monika.wisniewska@utp.edu.pl

 

mgr Małgorzata Targowska – poniedziałek godz. 10-11:00, wtorek godz. 11:30-12:30

malgorzata.targowska@utp.edu.pl

 

mgr Damian Bławat – wtorek godz.7:00-9:00

damian.blawat@utp.edu.pl

 

mgr Darek Gogolin – poniedziałek godz.11-12.00, wtorek godz.10.30-11.30

dariusz.gogolin@utp.edu.pl  i na czas zajęć zdalnych –  j.bravo@cmtpolska.com.pl

 

mgr Grzegorz Skiba – poniedziałek godz.11-12:00, wtorek godz. 9:30-10:30

grzegorz.skiba@utp.edu.pl

 

mgr Magdalena Grzenkowicz – poniedziałek godz. 9.00-11:00

magdalena.grzenkowicz@utp.edu.pl

 

 

Plany zajęć na semestr LETNI roku akademickiego 2019/2020:

 

Plany zajęć na semestr ZIMOWY roku akademickiego 2019/2020:

Legenda do planów zajęć na semestr ZIMOWY roku akademickiego 2019/2020:

 

 

Aktualizacja: 02.10.2017

Comments are closed