PLANY ZAJĘĆ I DYŻURY

Plany zajęć z wychowania fizycznego dla studentów IIr. na semestr LETNI roku akademickiego 2021/2022:

 

 

Dyżury nauczycieli z wychowania fizycznego – semestr ZIMOWY 2021/2022

Dyżury nauczycieli z wychowania fizycznego – luty 2022

mgr Waldemar Zimniak – Kierownik SWFiS

PONIEDZIAŁKI – godz. 10:00-11:00  SWFiS ul.Bernardyńska 6,  ŚRODY – zdalnie godz. 9:00

waldemar.zimniak@utp.edu.pl

mgr Adam Dahms

PONIEDZIAŁKI – godz. 9:00-10:00  SWFiS ul.Bernardyńska 6,  ŚRODY – zdalnie godz. 9:00

adam.dahms@utp.edu.pl

mgr Monika Wiśniewska

monika.wisniewska@utp.edu.pl

mgr Małgorzata Targowska

ŚRODA – godz. 10:00-11:00  SWFiS ul.Bernardyńska 6,  CZWARTEK – zdalnie godz. 9:00

malgorzata.targowska@utp.edu.pl

dr Andrzej Kostencki

WTORKI – godz. 12:30-13:30  SWFiS ul.Bernardyńska 6,  CZWARTKI – zdalnie godz. 8:00

akostencki@utp.edu.pl

mgr Damian Bławat

PIĄTKI – godz. 11:00-12:00  SWFiS ul.Bernardyńska 6,  ŚRODY – zdalnie godz. 9:00

damian.blawat@utp.edu.pl

mgr Darek Gogolin

dariusz.gogolin@utp.edu.pl

mgr Grzegorz Skiba

ŚRODY – godz. 8:00-9:00  SWFiS ul.Bernardyńska 6,  WTORKI – zdalnie godz. 8:00

grzegorz.skiba@utp.edu.pl

dr Agnieszka Sowa

ŚRODY – godz. 19:00-20:00  AULA B2 ul.Bernardyńska 6,  WTORKI – zdalnie godz. 18:00

agnieszka.sowa@pbs.edu.pl

mgr Magdalena Grzenkowicz

magdalena.grzenkowicz@utp.edu.pl

 

 

 

Aktualizacja: 02.10.2017

Comments are closed